Teşkilat Dizisinde Yeni Dönem Başlıyor! Bu Sefer Olaylar Çok Karışacak

TRT1 ekranlarında Teşkilat dizisinde peş peşe ayrılıklar devam ediyor. Mete Başkan olarak kadroda yer alan oyuncu Mesut Akusta'nın ardından Ceren karakterine hayat veren Ezgi Eyüboğlu'da diziden ölerek ayrıldı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Teşkilat Dizisinde Yeni Dönem Başlıyor! Bu Sefer Olaylar Çok Karışacak

TRT1 ekranlarında Teşkilat dizisinde peş peşe ayrılıklar devam ediyor. Mete Başkan olarak kadroda yer alan oyuncu Mesut Akusta'nın ardından Ceren karakterine hayat veren Ezgi Eyüboğlu'da diziden ölerek ayrıldı. Projede çok etkili bir karakter olan Ceren'in ayrılmasından sonra Teşkilat dizisinde yeni bir dönemin önü açılmış oldu.

Ekip Yıldırımın Peşinde

Halit Başkan'ın küçükken öldü sandığı kızının Ceren olduğunu öğrenmesi ve kızının ölümü adeta bütün dengeleri alt üst etti. Ceren'in intikamını sormak için Yıldırıma ulaşmak isteyen Halit Başkan'ın yanında en büyük destekçisi Serdar olarak yer alır. Serdar'ın geçmişi ve babasıyla ilgili gerçekleri öğrenmek için Yıldırım'a ulaşmayı çok ister. Bu yolda Halit Başkan ve Serdar'ın karşısına hiç ummadıkları bir isim çıkar.

Doktor kod adlı terörist Yıldırım'ın verdiği emri yerine getirmek için her türlü yolu deneyecektir. İstiklal projesinde çalışanları hedef alan Doktor'un bu planını ekip engelleyebilecek midir? Ekibin başında yine oldukça büyük bir bela vardır. Heyecan dolu ve aksiyonu bol bir yeni bölüm vaat eden Teşkilat dizisinde yaşanan iki karakterin ayrılığı projede köklü değişikliklerin yaşanmasına neden olacaktır. Bu açıdan yenilenen ve gelişen senaryo sayesinde ikinci sezonun sonuna doğru giden projenin seyirciler üzerindeki etkisi de azımsanmayacak cinstendir.

Kaliteli Senaryo Etkili Bir Oyuncu Kadrosu

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve ikinci sezonu ile büyük beğeni toplayan Teşkilat dizisinin 24 Nisan Pazar akşamı yeni bölümü yayınlanacaktır. 44. bölümü ile ekrana gelecek olan Teşkilat dizisinin geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Gürkan Uygun, Ezgi Şenler, Bülent Bilgiç, Serdar Yeğin, Lara Domaç, Turgut Tunçalp, Ahmet Uğur Say, Mustafa Açılan, Tuncer Salman, Hakan Boyav ve Hilal Öztunca gibi oyuncular kadroda yer alan isimlerdir.

Başladığı ilk günden beri reytinglerde üst sıralarda yer alan Teşkilat projesi ikinci sezonuyla doludizgin devam ediyor. Etkili bir senaryo ve temposu yüksek bölümleriyle devam eden Teşkilat dizisinin yapımcıları Burak Sağyaşar ile Timur Savcı'dır. Her pazar TRT1 ekranlarında yer alan Teşkilat dizisi 44. bölümü ile seyircilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Keşfet