TRT 1’de Yayınlanacak Kara Tahta Dizisinden Beklenti Çok Büyük!

TRT 1 ekranlarında sezonun en iddialı yapımlarından birisi gelmeye hazırlanıyor. İlk fragmanı ve görselleri yayınlandığı andan itibaren insanları heyecana boğması beklenen dizinin yayın tarihi de açıklandı. Kara Tahta isimli dizi kadrosunda bulunan oyuncuları, özel hikayesi ve daha birçok ilginç bilgi ile dikkat çekiyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
TRT 1’de Yayınlanacak Kara Tahta Dizisinden Beklenti Çok Büyük!

İlk afişi siyah beyaz olarak yayınlanan Kara Tahta dizisi “Ben dize bir tebeşir, bir tahta, biraz da cesaret verebilirim. Ne yazacağınız size kalmış” ön sözü ile izleyicilere merhaba dedi.

Kara Tahta Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak!

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizi Çarşamba akşamları ekranlara gelmesi planlanıyor. 30 Mart 2022 Çarşamba akşamı ilk kez TRT 1 Ekranlarında izleyiciyle buluşacak dizisinin o gece ki en büyük rakibi Kuruluş Osman dizisi olması bekleniyor.

Kara Tahta Dizisinin Konusu Nedir?

ÜS Yapım tarafından hayata geçirilen dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar bulunuyor. Dizinin senaryosuysa Erkan Birgören tarafından yapıldığı biliniyor. Bir Türk televizyon dizisi olarak yapımın geniş bir kadroya sahip olduğu da görülüyor.

Yıllar önce okuduğu ve zorbalık gördüğü okula Matematik öğretmeni olarak geri gelen Atlas ile yıllar önce yarım kalan aşkı Irmak’ın yaşayacakları zor bir dönem konu alınıyor. Kara Tahta dizisinde Atlas ve Irmak’ın yarım kalan aşkları ile yüzleşmesi konu alınıyor.

Kara Tahta Dizisinin Kadrosunda Kimler Var!

Kara Tahta dizisinde çok sayıda özel ve güçlü oyuncu bulunuyor. Furkan Ardınç ve Miray Daner’in ana karakterler olarak yer aldığı dizi de Cengiz Bozkurt gibi birçok ünlü oyuncu da bulunuyor. Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Onur Durmaz, Selen Uçer ve Yasemin Yazıcı dizide yer alan oyuncular olarak öne çıkıyor.

Dizinin yayınlanacağı ilk gün alacağı reyting oranı merak ediliyor. Son dönemde büyük bir sükse ile giriş yapan birçok dizi kısa sürede ekranlara veda ediyor. Ancak yayınlanmadan büyük ilgi uyandıran Kara Tahta isimli dizinin sonunun erken olmayacağı rahatça görülebiliyor

Keşfet