Trump Live News: Eski Başkan NPR röportajında ​​​​son duyurular asılı

Fox News sunucusu, Trump’ın ‘kaybetmeyi öğrenmesi’ gerektiğini söyledi

NPR’de yayınlanan yeni bir röportaj, Donald Trump’tan, 2020’de gerçekleşmeyecek olan Capitol ayaklanması ve seçim sahtekarlığı hakkındaki sorular üzerine yayıncıyla yaptığı tartışmayı öfkeyle bitirmesini istiyor.

Görüşmeci Steve Inskepe ile konuşan Bay Trump, Cumhuriyetçileri reddetti, sahte iddialarının yanlış olduğunu kabul etti ve Mitch McConnell’i kendisini “gergedan” olarak kabul edenleri kabul etmeyi reddettiği için “kaybeden” olarak nitelendirdi. Bay InSkeep’e göre, görüşme 15 dakika sürmeliydi, ancak sonunda Bay Trump aramayı bıraktığı için sadece dokuz sürdü.

Eski başkan, 6 Ocak 2021 olaylarını komiteyle birlikte araştırmak için seçilmiş bir komiteden gelen baskıyla karşı karşıya. Saponinlerin sağlanması Eski Beyaz Saray sözcüsü ve Donald Trump Jr.’ın şu ana kadar yardımcısı, birçok Beyaz Saray ve Trump müttefiki grubun taleplerine uymayı reddetti, ancak birçoğunun şahsen kanıt sağladığına ve ilgili belgeleri teslim ettiğine inanılıyor.

Bu arada, bir dönem başkanının ortanca oğlu olan Eric Trump, New York Başsavcısı Letidia James’e ateş açarak, kendisinin veya şirketinin New York vergi yasalarını ihlal edip etmediği konusunda uzun bir soruşturma yürütüyor. Başkan’ın oğlu, Bayan James’in çabalarının “herhangi bir şekilde kolluk kuvvetleri hedefleriyle bağlantılı olmadığını, daha ziyade Trump ve müttefiklerini alenen karalamak için ince bir girişim” olduğunu iddia eden bir davanın ardından soruşturmasını söyledi. anayasaya aykırı.

Genç Trump, Sean Hannitti’nin Fox News’daki programına çıktığında, Bayan James’in aile şirketinin New York vergi yasalarını ihlal edip etmediğine ilişkin soruşturmasının babasının 2024’te başkanlığa aday olmasını engelleyeceğini söylediğinde yanlış açıklamalar yaptı. Bu seçimi etkin bir şekilde Başkan Joe Biden’a devretmek.

Aşağıdaki canlı bildirimleri takip edin

1641986735

Trump asılmadan önce NPR’ye ne dedi?

bu தமிழாக்கம் Cumhurbaşkanı’nın NPR ile yaptığı tam röportaj şimdi aramanın sesiyle canlı yayında. Başkan sadece seçimde hile olduğu konusunda ısrar etmekle kalmıyor, aynı zamanda Biden mitinglerinde (Hükümet-19 kısıtlamaları altında düzenlenen) çok düşük katılımın, mevcut başkanın herhangi bir adaydan daha fazla oy almış olabileceği konusunda inanılmaz olduğunu gösteriyor. Tarih.

Andrew Natty12 Ocak 2022 11:25

1641986725

Trump asılmadan önce NPR’ye ne dedi?

bu தமிழாக்கம் Cumhurbaşkanı’nın NPR ile yaptığı tam röportaj şimdi aramanın sesiyle canlı yayında. Başkan sadece seçimde hile olduğu konusunda ısrar etmekle kalmıyor, aynı zamanda Biden mitinglerinde (Hükümet-19 kısıtlamaları altında düzenlenen) çok düşük katılımın, mevcut başkanın herhangi bir adaydan daha fazla oy almış olabileceği konusunda inanılmaz olduğunu gösteriyor. Tarih.

READ  Noel Sonrası Canlı: Walmart, Best Buy, Amazon ve daha pek çok konuda En İyi Fiyatlar

Andrew Natty12 Ocak 2022 11:25

1641984664

NPR zorlu Trump röportajını takip ediyor

dinleyicileri olarak Sabah Sürümü Donald Trump’ın ilk başkanlık kampanyasından sonra NPR’nin ilk röportajı için bizi izlemeye devam edin.

Andrew Natty12 Ocak 2022 10:51

1641981340

Trump, aşıları desteklemeyen Cumhuriyetçilere ‘cesur’ dedi

Donald Trump, son zamanlarda giderek medenileşmeyen ve parti ve temelleri için kötü hale gelen Govt-19 aşısını coşkuyla teşvik ederek birçok sağcı Cumhuriyetçiyi utandırdı ve utandırdı. Şimdi, aşırı sağ mağaza OAN ile yaptığı röportajda, Bay Trump şunları söyledi: Geri savaştı.

“Güçlendiriciyi aldım” dedi. “Pek çok politikacı – Bir veya iki politikacıyla röportaj yapıldığını gördüm, bunlardan biri ‘Güçlendirici aldınız mı?’ – Aşı oldukları için – Cevap veriyorlar – Yani cevap ‘evet’ ama cüretkar oldukları için söylemek istemiyorlar, yaptırıp yaptırmadığını söylemek zorundasın.Kesinlikle yan etkisi yok.

bu New York TimesMaggie Heberman, Bay Trump’ın belirli bir Cumhuriyetçinin aklında olabileceğini tahmin ediyor.

Andrew Natty12 Ocak 2022 09:55

1641979457

Trump, Biden’ın cumhurbaşkanına karşı oy kullanma hakkı konuşmasında Abrams’ın yokluğunu kullanmaya çalışıyor

Joe Biden, Başkanının Oy Hakkı Yasasını uygulamanın önemine ilişkin en güçlü konuşmalarından birini yaptığında, selefi ona temel nedenlerle değil, bu konuda diğer Demokratlarla çatıştığı için saldırdı. Özellikle, o Mesajda yakalandı Stacy Abrams, Bay Biden’ın memleketindeki konuşmasına katılmayacak.

Bay Trump, “Stacy Abrams, Biden’ın Georgia’daki 2020 seçimlerini çalmasına yardım etti,” diye yalan söyledi, “ama şimdi Joe ile bir platformu bile paylaşmıyor. Onunla şimdi hiçbir şey yapmak istemiyorum.

Bay Trump, Bay Biden’ın eyaleti kaybettiğini netleştirdikten sonra, Gürcü yetkililere oyları “bulmaları” için baskı yaptığı için yasal suçlamalarla karşı karşıya kalabilir.

Bayan Abrams ve Bay Biden, bir planlama çatışması nedeniyle konuşmayı kaçırdığını söyledi. Birçok Demokrat, Bay Biden’ın konuşmasını Senato tarafından ortaya konan zorluklara dayanarak yetersiz olarak eleştirdi.

Andrew Natty12 Ocak 2022 09:24

1641978017

READ  İlk kez, Ocak 6. Grup, bir hane üyesinden bilgi ister

Fauci vs GOP Senatörü: ‘Ne aptal’

Donald Trump, Cumhuriyetçi senatörlerle açıkça çatışan tek kilit figür değil. Dün bir soruşturma sırasında, Dr. Anthony Fauci, yalnızca ezeli rakibi Rand Paul ile çatışmakla kalmadı, aynı zamanda onun Kansaslı Roger Marshall’a ‘aptal’ dediğini de duydu.

Bay Marshall zamanını Dr. Fassi’ye ve diğer tanıklara saldırmak için kullandı ve buna bir hükümet danışmanına kamuya açık bir mali ifşa formunu doldurması gerekip gerekmediğini sormak da dahildi. Dr. Fassi, senatörü “tamamen yanlış” olarak nitelendirdi ve açıklamalarının yıllardır mevcut olduğuna dikkat çekti.

Andrew Natty12 Ocak 2022 09:00

1641975848

Jim Jordan, 6 Ocak’ta ekip üyesi Jamie Ruskin tarafından “gerçeği” yalanladı

Capitol Hill’deki Trump’ın önemli bir müttefiki olan Ohio Kongresi’nden Jim Jordan, 6 Ocak’ta seçilmiş komite önünde ifade verme davetini reddetti ve ayaklanma gününden önce ne bildiğini ve Bay Trump ve beyazlarla ne yapması gerektiğini açıkladı. . İsyan sürerken ev.

Bir röportajda komite üyesi Jamie Ruskin, izleyicilere, Hillary Clinton’ın Bingazi saldırısı hakkında ne bildiğine ilişkin bir soruşturma sırasında Bay Jordan’ın kendisine nasıl agresif davrandığını hatırlattı. Bay Jordan’ın “gerçeğin ortaya çıkması” yönündeki talebine atıfta bulunan Bay Ruskin, meslektaşının taşlanması hakkında ne düşündüğünü açıkladı.

Maryland Demokratı, “Jim Jordan inatçı ve agresif bir soruşturmanın ne olduğunu herkesten daha iyi biliyor” dedi. “Vahşi bir kaz kovalamacasında olmasına rağmen, istediği tüm bilgileri arıyor ve biz bunun içinde değiliz.

Andrew Natty12 Ocak 2022 08:24

1641971053

Eski NYC Polis Komiseri Kerrick, 6 Ocak’ta komite tarafından röportaj yapacak.

Eski New York Polis Komiseri Bernard Kerrick, bir röportaj için Meclis seçim komitesinde yer almayı gönüllü olarak kabul etti. Avukatı, 6 Ocak isyanlarını araştırdığını söyledi.

Kerry, Beyaz Saray’ın kontrolünü elinde tutma çabalarında eski Başkan Donald Trump ile ilişkisi nedeniyle Kasım ayında bir komite tarafından sabote edilmişti.

Kerrick’in avukatı Timothy Barlador, Hill’e görünmeyi planladıklarını söyledi, ancak Perşembe günü komiteye sunulan bir itiraftan geri çekildi ve Cumhuriyetçilerin grubun yapısındaki rolüne atıfta bulundu.

Ancak, panelin eski New York polis komiseri resmi itirafın dışında görünmesine izin vermeyi kabul ettikten sonra kararı aldıklarını söyledi.

Swetha Sharma12 Ocak 2022 07:04

1641969211

Don Jr., Eric Swallowell’a ‘aptal’ dedikten sonra kızardı

Donald Trump Jr., Trump ailesini soruşturmaya kışkırtan Temsilciler Meclisi soruşturma ekibinin önemli bir üyesi olan Demokrat Temsilci Eric Schwelle’ye saldırdıktan sonra çevrimiçi bir kavgada vahşice kızardı.

Twitter kavgası, bir California temsilcisi ve avukat olan Trump Jr.’ın Bay Swallowell’ı “aptal” olarak nitelendirmesinin ardından başladı.

“Çin’in Swallowwell’i bu kadar yetenekli olduğu için mi hedef aldığını düşünüyorsunuz, yoksa onun bir aptal olduğunu mu düşündüler?” Eski bir başkanın oğlu dedi.

Ancak Swallowwell, kendisine yöneltilen hakaretlere hızlı bir şekilde yanıt verdi ve Trump Jr.’ın yabancı uyruklular tarafından ele alınma geçmişiyle alay ederek yanıt verdi.

“Rusya sizi neden hedef aldı?” Belki Kola için değil. Eğer dediğin buysa, özellikle yaz sonunda hoşuma gidiyor, ”dedi Swallowell.

Trump Jr., Demokratik Çin casusu Christine Fong’un kendisine yaklaştığı ve iddiaya göre onunla sevişmeye çalıştığı iddia edilen olaya atıfta bulunarak Svalbard’ı hedef aldı. Swallowell, ulusal güvenlik ihlalini önlemek için ancak FBI kadının bağlantılarını bildirdikten sonra onunla bağlarını kopardı.

Swetha Sharma12 Ocak 2022 06:33

1641966906

Biden, Capitol ayaklanmasını ilk kez bir ‘girişim komplosu’ olarak nitelendirdi

ABD Başkanı Joe Biden Salı günü, eski Başkan Donald Trump’a yönelik saldırısını keskinleştirirken, 6 Ocak’taki Capitol ayaklanmalarını bir yıl içinde ilk kez bir “darbe girişimi” olarak nitelendirdi.

“Bugün ABD’nin doktrin üzerindeki güce saygı duyan – bir darbe girişimi, Amerikan halkının yasal olarak ifade edilen iradesine karşı bir komplo, şüphe tohumları ekme, sahtekarlık iddiaları bulma ve 2020’yi çalma – karşı buradayız. Halktan seçimler. “dedi Bay Biden.

Onun yorumları, tarihsel olarak siyah kolejler için ortak bir Atlanta alanında Oy Hakkı Yasası’nın geçişi için çağrıda bulunan bir konuşma sırasında geldi.

Başkan ekledi: “Kaosu yönetmek istiyorlar. Halkın yönetmesini istiyoruz. Amerika’nın ruhu için savaş bitmedi. 6 Ocak’ın demokrasinin sonu değil, demokrasimizin rönesansının başlangıcı olmasını sağlamak için güçlü durmalı ve birlikte durmalıyız.

Bay Biden, “silahlı ayaklanma” olarak adlandırdıktan sonra ilk kez “darbe” olarak nitelendirdi.

(EPA)

Swetha Sharma12 Ocak 2022 05:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir