Üç Kuruş 18. Bölüm ile Ekranlarda Fırtına Estirdi! Dizide Neler Değişti!

Üç Kuruş, Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren efsane dizi Çukur’un yerini alması bekleniyordu. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olmasına rağmen bir türlü istediği seviyeye ulaşamayan dizi 17. Bölüm ile neredeyse çehresini tamamen değiştirdi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Üç Kuruş 18. Bölüm ile Ekranlarda Fırtına Estirdi! Dizide Neler Değişti!

Yayınlanan fragmanın ardından diziyi az çok izleyen herkes yeni bölümün yayınlanması için beklemeye başladı. 14 Mart 2022 Pazartesi akşamı yayınlanan dizi izleyicilerin beğenisini almayı başardı. Dizi de Efe ile İrfan’ın karşı karşıya geldiği anlar en çok dikkat çeken anlar olmakla birlikte gerilimi yüksek dakikalar olarak dikkat çekti.

Üç Kuruş 18. Bölümde Neler Oldu!

Her pazartesi akşamı TSİ 20’de yayınlanan dizinin yeni bölümü sosyal medyanın gündemine oturdu. Uraz Kaygılaroğlu, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade ve Aslıhan Malboro ve Ekin Koç gibi isimlerin yer aldığı dizinin son bölümü izleyenleri tatmin etti.

Dizinin yeni bölümünde yatağında uyandığı anda 5 yıl aranın ardından Kartal’ı gören Efe’nin hayatının ne kadar değiştiğini görüyoruz. Kartal mahalleye geri döndüğünde birçok şeyin değiştiğini net bir şekilde görüyor. Birçok şeyin değişmesi onun canını sıkarken, eski hatıralar ve günlerin hatırlanmasına ve duygusal anların yaşanmasına neden olan bu sahneler izleyenlerin ekran başında kalmasına neden oldu.

Çıngıraklı mahallesinin artık her anlamda Şahin’in kontörlünde olduğu gören Kartal, mahalleden uzaklaşırken, onun tekrar kendine gelmesine Leyla yardımcı oluyor. Dizinin ilerleyen sahnelerinde Kartal’ın en büyük aşkı Bahar’dan bir çocuğu olduğunu öğrenir. Bunun üzerine tekrar ailesini bir araya getirmek için harekete geçmeye karar verir.

Kartal ilk olarak Efe’yi kendisine getirmek ister, ancak yaptığı plan sonrasında karşısında tekrar İrfan’ı bulur. Bir türlü istediği seviyeye çıkamayan dizinin bu yeni haliyle daha fazla ilgi toplayacağı kesin gibi duruyor. İlerleyen bölümlerde reyting seviyesinde iyi bir noktaya gelmesi halinde Üç Kuruş dizisini yeni bölümlerinde izlemeye devam edeceğiz gibi duruyor.

Keşfet