Üç Kuruş Dizisinde Ortaya Çıkan Fotoğrafın Mazisinde Hangi Sırlar Yatıyor?

Pazartesi akşamları Show TV'de ekrana gelen Üç Kuruş dizisinin son bölümü, heyecanlı sahneleriyle izleyicilerin beğenisini topladı. Bir önceki bölümde de heyecan doruktaydı ve seyirciler heyecanlı sahnelere tanık olmuştu. Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Üç Kuruş Dizisinde Ortaya Çıkan Fotoğrafın Mazisinde Hangi Sırlar Yatıyor?

Ay Yapım'ın yönettiği dizinin bölüm sonunda yaşananlar izleyenleri şaşkına çevirdi. Kartal, Baybars ve Neriman'ın geçmişte çekilmiş bir fotoğrafını görünce şaşkına döndü. Baybars ile halasının fotoğrafını gören Kartal'ın sıradaki hamlesi merak konusu oldu. Dizinin 16. bölümünde İrfan'ın ölüm listesinde olduğunu öğrenince Kartal ile araları açılmıştı. Fakat Neriman'ın araya girmesiyle ikili barıştı. İrfan, aynı zamanda Baybars'ın gönderdiği bir fotoğrafın kopyalarını da Kartal'ın evinin bahçesine gizlice saçmaya başladı.

Üç Kuruş dizisi son bölümüyle sosyal medyada büyük ilgi gördü

Fotoğraf, bazı eski sırları açığa çıkarabilecek ipuçlarının bulunduğuna dair spekülasyonlara yol açtı. Kartal, Baybars ve Neriman'ın yıllar önce birlikte çekilmiş bir fotoğrafını görünce şaşırdı. Dizinin sevenleri, Neriman'ı görünce şaşıran ve sinirlenen Kartal'ın bu duruma nasıl tepki vereceğini görmenin ilginç olacağını düşünüyor. Ayrıca Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Üç Kuruş'un son bölümü sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Twitter Türkiye'de #sonşans etiketi 2 saat 10 dakika, #üçkuruş ise 1 saat 55 dakika TT listesinde listede yer aldı. İzleyiciler dizinin son bölümünde Neriman ile Baybars arasındaki yüzleşmeyi izledi. Bilinmeyenler ortaya çıkınca eski defterler birer birer açıldı. Neriman ile Baybars'ın yıllar önce gizli bir aşk yaşadığı ortaya çıktı. Onları takip eden İrfan durumu öğrenince çok şaşırdı.

Kartal’ın kurnaz planı

Bu sırada Kartal yeni bir strateji geliştirdi. Bahar'ın son hamlesinin ardından Kartal, Korkmaz'a karşı kurnaz bir plan yaptı ve Korkmaz'ı resmen bitirmek için Çetin'den yardım istedi. Kartal, Leyla'dan Efe'nin halen polis olduğunu öğrenince aldığı bilgilerle harekete geçti ve durumu lehinde değiştirdi. Korkmaz'ın deposuna baskın yapan ve Çetinin bildirdiği ürünlere el koyan Kartal, Azade'ye giderek ortaklık teklif etti. İlk önce onu ikna ettikten sonra ise Korkmaz ile görüştü.

Yeni bölümden ilk görüntüler

Şimdiden büyük bir heyecanla beklenen Üç Kuruş'un yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Kartal'ın Şahin'e acımasızca tepki vermesiyle iki kardeş arasındaki bağlar bir anda kopma noktasına gelir. Neriman'ı savunmaya çalışan Şahin'e resmen rest çeken Kartal, ailesi için yıllarca verdiği mücadeleyi anlatarak gücünü ortaya koyuyor. Bu gergin anlar heyecanla beklenirken, Kartal, Şahin'in ağır sözleri karşısında öfkesini kontrol edemeyip kardeşine tokat atıyor

Keşfet