Üç Yeni Dizi Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor!

Türk dizileri dünyasında reyting yarışları asla hız kesmeden devam ediyor. Yeni sezona çok iyi girişler yapan diziler teki tek reyting canavarına yenilip final yapmışken, onların yerini yeni diziler almaya devam ediyor. Tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Üç Yeni Dizi Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor!

Ayrıca televizyon kanalları birbiri ardına dizilere yatırım yapmaya devam ediyor. Bazı diziler elbette beklenilen performansları gösteremeyip reytingleri karşılamıyor. Bunun sonucunda çoğu dizi final yaptı. Fakat yayınlandığı ilk günden beri resmen hep zirvede yer alan Mahkum dizisi, arkasından gelen yeni bir yapıma umut oldu. İzleyiciler Mahkum dizisinin umut kaynağı olduğu diziyi ve yakın zamanda ekranlara gelecek dizileri merak ediyor.

Adı Sevgi

Atv'nin yeni dizisi Adı Sevgi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Umut dolu bir hikaye anlatan Ad Sevgi'nin ilk bölümü 3 Mart Pazar günü ekrana gelecek. Dizide başrolleri Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş oynuyor. Ayrıca Adı Sevgi’nin oyuncu kadrosunda; Serpil Gül, Esat Polat Güler, Kürşat Demir, Ece Koroğlu, Cenk Hakan Köksal, Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri, Okday Korunan, Hande Kaptan, Asya Kasap, Mert Doğan, Lara Domaç, Sıla Korkmaz, Arzu Güler, Bora Kırkım, Ozan Güçlü, İlker Sami Kılıç, Asena Keskinci ve Berfu Öngören bulunuyor.

Kiracı

Mahkum dizisinin inanılmaz büyük bir çıkış yakalamasından sonra Fox TV, dizinin yapım şirketi MF Yapım ile bir kez daha anlaşmaya vardı. Fox TV ekranlarıı için Mahkum’u çeken MF Yapım, Mahkum’un beklenilenden kısa bir sürede zirveye yerleşmesinin ardından başka bir projesi olan Kiracı için de kanal ile anlaşmaya vardı. Farklı kültür ve gelir düzeyinden insanların aynı apartmanda nasıl bir arada yaşadığını gösterecek olan Kiracı adlı dizi için hazırlıklar başladı. Her şey yolunda giderse çekimlerin Mart ayında başlaması ve dizinin Nisan ayında gösterilmesi bekleniyor.

Kasaba Doktoru

ARC Yapım tarafından TRT 1 için hazırlanan Kasaba Doktoru dizisinin yakında izleyiciyle buluşacağı açıklandı. İlker Aslan ve Barış Erdoğan'ın kaleme aldığı dizi, Kore dizisi Dr. Romantic’in uyarlaması olduğu için çok ilgi görüyor. En son 'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde önemli roller üstlenen Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş, Kasaba Doktoru dizisinin başrollerini paylaşıyor. Kasaba Doktoru dizisinde insanları kurtarmak için hayatlarını riske atan kahraman doktorların hikayesi ve aşkı anlatılacak.

Keşfet