Vakıfbank bayramdan önce kampanya başlattı! Musluklar açık! Para ihtiyacına 50.000 TL ödeme

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişilere müjdeli haber geldi. Bu haberin detayları...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank bayramdan önce kampanya başlattı! Musluklar açık! Para ihtiyacına 50.000 TL ödeme

Vakıfbank bayramdan önce kampanya başlattı! Musluklar açık! Para ihtiyacına 50.000 TL ödeme verilecek. Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişilere müjdeli haber geldi. Vakıfbank bireysel olarak vereceği ihtiyaç kredisi kampanyasında, Ramazan Bayramı adı altında vermiş olduğu bu kredilerde en düşük faiz oranlarından, vatandaşları yararlandıracağını açıkladı. Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden de yapılan bu duyuru sonrasında kredi kullanacak olan kişilerin banka şubelerinden banka internet sitesi üzerinden ve varsa hesapları Vakıfbank, mobil uygulaması üzerinden başvurularını, gerçekleştirecekleri yazdı.

Vakıfbank, kuruluş yıl dönümüne özel olarak vermiş olduğu bu krediler ile birlikte Ramazan Bayramı, kredisini birleştirdi ve 1.55 faiz oranlarıyla 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi onayı vereceğini açıkladı. Emekli olan kişilerle birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşların kullanabilecekleri bu kredi kampanyasına bugün itibariyle başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank, 50000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, resmi internet sitesine giriş yaparak buradan 1.55 faiz oranlarıyla verilen İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunu doldurabilirler. Yapılacak olan başvuru sonrasında sizlerde kredi onayı alabilir, onaylanan tutarı görebilir ve en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte kredi tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda bilmesi gereken emekli maaşını Vakıfbank üzerinden alması gerektiğidir. Eğer emekli maaşınızı bu banka üzerinden almıyorsanız maaş, taşıma işlemleri sonrasında hem 50000 TL, hemde daha yüksek limitlerde nakit kredi kullanabilirsiniz. Banka şubelerine giderek de başvuru yapmanız mümkündür. Size en yakın banka şubesine giderek, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Keşfet