Vakıfbank’tan 3+1 daire tam 170 bin liraya satışta

Vakıfbank eşsiz ev satışlarına devam ediyor. Banka tarafından paylaşılan son gayrimenkul ilanına göre 3+1 daire tam 170 bin lirayla açık arttırmada yeni sahibini bekliyor. Evle ilgili tüm merak edilenleri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank’tan 3+1 daire tam 170 bin liraya satışta

Uygun Fiyatlı Merkezi Konumda Daire

Bankanın paylaştığı bilgilere göre dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Ortalama olarak 150 metrekare genişliğine sahip olan daire ortalama üzeri bir büyüklükte.

Krediye uygun olmasıyla da ekstra avantaj sağladığını hatırlatmakta fayda var. Isınma tipi olarak kat kaloriferi olduğunu söylemekte fayda var.

Kullanım durumuyla ilgili olarak herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmamış. Tapu durumunun da kat irtifaklı olduğunu söylemekte fayda var.

Binanın inşa yılına bakıldığında ise 2017 olduğu görülüyor. Ayrıca daire apartmanın 3. Katında bulunmakta. Yapı tipi ise betonarme.

Hali hazırda Vakıfbank tarafından satışta olan dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 170 bin lira. Banka teminat bedeli olarak 8.500 TL talep ederken açık arttırmada minimum artış ücreti 2.500 TL.

Sizlerde yukarıdaki daire hakkında daha fazla bilgi almak ve merak ettikleriniz öğrenmek için bu adrese ‘’https://vakifbank.intengo.com/gm-details.intengo?gayrimenkulId=17211&cid=6937545 ‘’ gidebilirsiniz.

Keşfet