Yarından itibaren nakit ödemeleri hesaplarda olacak! O Banka kampanyasını açıkladı!

Yarından itibaren nakit ödemeleri hesaplarda olacak! O Banka kampanyasını açıkladı! Nakit ihtiyacınız varsa hemen başvurunuzu yapacaksınız!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yarından itibaren nakit ödemeleri hesaplarda olacak! O Banka kampanyasını açıkladı!

20000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, yarından itibaren artık bu paraları banka şubelerine gitmeden alabilecek. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka hesabı var ise cumartesi günü olsa bile 20000 TL'ye kadar kredi onayı olabilecektir. Bu işlemleri yapacak olan vatandaşların banka kredi şartlarına uygun olmasıyla birlikte başvurularını gerçekleştirmesi gerekiyor.

Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, resmi internet sitesi üzerinden yapacakları bu kredi kampanyası başvurusu ile birlikte ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli, toplamda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

aa2-001.jpg

Akbank Direkt uygulamasına giriş yapan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikleri zaman hesaplarına ödemeleri alacaklar ve bu parayı düşük faizde kullanacaklar. Akbank 20 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler için ayrıca banka SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu oluyor.

Akbank: 20000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda, kredi kullanacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsa, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi yeterli. 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak da ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve başvurusunu yapmış olduğunuz kredi sonucunu öğrenemediyseniz buradan bilgi alabilirsiniz. Akbank, resmi internet sitesine girerek günce faiz oranlarını öğrenebilir, kampanya detayları hakkında bilgi alabilir veya kredi başvurusuna yine resmi internet sitesi üzerinden istediği zaman yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişilerin bireysel müşteri olmasıyla birlikte sigortalı olarak çalışan kişilerin son işyerlerinde 3 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmasını, banka istemektedir. Emekli olan kişiler ise emekli maaşının bu banka üzerinden alıyorsa, yüksek limitli ihtiyaç kredileri kullanabiliyor.

Keşfet