Yasak Elma Reytinglerde Alparslan Büyük Selçuklu’yu Zorlamaya Devam Ediyor!

Fox Tv’de pazartesi akşamları yayınlanan dizi Yasak Elma, ilginç senaryosuyla sevenlerine her hafta keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Reytinglerde büyük başarı sergileyen dizi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin zirvedeki yerini zorluyor...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yasak Elma Reytinglerde Alparslan Büyük Selçuklu’yu Zorlamaya Devam Ediyor!

Yasak Elma entrikalı senaryosu ile hız kesmeden devam ediyor

Fox Tv’nin beş sezonluk kaliteli ve ilk bölümünden beri severek takip edilen dizisi Yasak Elma hayran kitlesini her hafta memnun etmeyi başarıyor. Adından gerçek bir başarı hikayesi olarak söz ettiren dizi, reytinglerdeki başarısını sürdürmeye bütün hızıyla devam ediyor. Geçmişte reytinglerde tökezleyen dizi senaryosundaki ve oyun kadrosundaki hareketlilikle sevenlerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Şimdilerde ise zirvedeki yerini koruyan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ile kıyasıya bir rekabet içine girdiği gözlemleniyor.

Yasak Elma’nın hikayesi komedi arayan seyircinin bir numarası

Dizi, karmaşık hikayesi ile o kadar çok seviliyor ki seyirciler dramdan ciğer parçalayan dizilerden kaçıp her sahnesi olay olan entrikalı dizi Yasak Elma izlemeyi tercih ediyor. Yasak Elma reytinglerde zirveye oynuyor. Kimi zaman birinciliğe kadar yükselmeyi başarıyor. Dizi bu hafta da reytingin zirvesindeki TRT 1 dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’yu zorluyor. Zira her iki dizi de tüm izleyicilerde yedi bandındaki reyting puanlarında seyrediyor. Yasak Elma’nın puanı, Alparslan Büyük Selçuklu’nun puanına oldukça yakın seyrediyor. Bu gidişle Yasak Elma dizisi birinciliği tekrar eline geçirebilir.

Yasak Elma’ da altıncı sezon hedefleniyor

Beşinci sezonuyla hız kesmeden devam eden Yasak Elma’nın altıncı sezonunun da garanti olduğu bilgisi, dizinin hayranlarını fazlasıyla sevindirmiş durumda. Nitekim dizinin yapım şirketi Med Yapım’ın sahibi Fatih Aksoy’un dizinin altıncı sezonda da yayınlanmasını hedeflediği ve kendi yapımcılık kariyerinde zirveye çıkmak için de 200 bölüme kadar diziyi devam ettirmek istediği konuşuluyor. Hikayesindeki saçmalık derecesine gelen karmaşık olaylar silsilesi nedeniyle kimi zaman dalga geçilse de Yasak Elma her hafta milyonlarca izleyiciyi ekranda tutmayı başarıyor. Dizinin senaryosunda yaşanan hareketlilik heyecanın hiç bitmemesini sağlıyor. Yasak Elma’ya en son Şebnem Dönmez katılırken, Emre Dinler’in ayrıldığı açıklanmıştı.

Keşfet