Ziraat Bankası 50, 75, 100 Bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi İçin Taksit Hesaplamaları Açıklandı!

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi düşünenlerin 50 bin TL, 75 bin TL ve 100 bin TL kredi fiyatlarına bakmaları gerekiyor. Bankalar tüketici kredisi kampanyalarıyla Türkiye'de nakite ihtiyacı olanların imdadına yetişmeye devam ediyor. Bu finansal fırsatlardan yararlananlar bir nebze de olsa rahatlama fırsatı buluyor. Ancak, tüm bankalar ihtiyaç kredisi için elbette aynı ücreti almıyor. Fakat Ziraat Bankası bir kamu bankası olarak tüketicilere makul krediler sunuyor. Merak edilen detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası 50, 75, 100 Bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi İçin Taksit Hesaplamaları Açıklandı!

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi koşulları

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin belli şartları sağlaması gerekiyor. Müşteriler ayrıca çeşitli ihtiyaç kredisi avantajlarından da yararlanabiliyorlar. Toplu bir şekilde bu fırsatlardan yararlananlar, Ziraat Bankası'ndan nakit yardımı alarak finansal yüklerini bir miktar azaltabiliyor. Tüketiciler Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa belirli azami vade sürelerine uymak zorundadır. 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler 36 aya kadar, 50 bin TL'yi geçen ihtiyaç kredisi kullananlar ise 24 aya kadar kullanabiliyor. Ayrıca bu vade sürelerini hiçbir şekilde esnetme şansı bulunmuyor. İhtiyaç kredisi kullanan müşteriler Ziraat Bankası'nın uygun ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyor. İhtiyaç kredisi kullanan müşteriler, ihtiyaçlarına uygun bir ödeme planı seçme imkanına sahip. İhtiyaç kredisi borçları aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, esnek ödemeli veya bir başka ödeme modeli geri ödenebiliyor.

1585131131940-ziraat.jpg

Ziraat Bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi için maliyet hesaplaması

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler aylık %1,94 kredi faiz oranı uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar, 2,066 TL aylık kredi taksitleriyle bankaya ödeme yapıyor. Bu kredinin yıllık faiz oranı ise %32.

Ziraat Bankası 75 bin TL ihtiyaç kredisi için maliyet hesaplaması

75 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerden Ziraat Bankası tarafından aylık %1,94 faiz oranı uygulanıyor. Ancak bu tutarda azami 24 ay vadeli kredi çıkarılabilmektedir. Bu durumda kredi taksitleri 4.114 TL olarak hesaplanmaktadır.

ziraat24-abxe-cover.jpg

Ziraat Bankası 100 bin TL ihtiyaç kredisi için maliyet hesaplaması

Ziraat Bankası'ndan 100 bin TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda ise aylık tutar 5,485 TL olarak hesaplanmaktadır.

Keşfet