Ziraat Bankası’ndan 3+1 daire 157 bin liraya satışta

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları dikkat çekmeye devam ediyor. Uygun fiyatlı satışların yapıldığı dairelerle sizlerde ev sahibi olabilirsiniz. Gelen son bilgilere göre 3+1 daire tam 157 bin lirayla açık arttırmada. İşte tüm detaylar.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası’ndan 3+1 daire 157 bin liraya satışta

Ev Almak İsteyenler Dikkat

Banka tarafından paylaşılan son bilgilere göre dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Ortalama olarak 140 metrekare genişliğe sahip olan daire avantaj da sağlamakta.

Krediye uygun olmasıyla da ekstra avantaj sağlayan daire sayesinde kredi sicil notu yeterli olanlar doğrudan başvuru yapabiliyor.

Isınma tipi olarak da evin merkezi sisteme sahip olduğunu söylemekte fayda var. Kullanım durumu ise kiracı olduğu görülüyor.

Tapu durumu da kat mülkiyetli olan dairenin bina inşa yılına bakıldığında 2005 olduğu görülmekte. Daire apartmanın 3. Katında bulunuyor.

Hali hazırda Ziraat Bankası tarafından satışta olan dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 157 bin lira. Banka teminat bedeli olarak 9.450 TL talep etmekte. Açık arttırmada minimum artış ücreti ise 1.000 TL.

Sizlerde yukarıdaki daire hakkında daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için bu adrese ‘’ https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=27895&cid=546639 ‘’ gidebilirsiniz.

Keşfet