Ziraat Bankası’ndan kaçmayacak ev fırsatı 3+1 daire 440 bin lira

Ziraat Bankası elinde bulunan daireleri satmaya devam ediyor. Banka tarafından paylaşılan bilgilere göre, merkezi konumda 3+1 daire tam 440 bin lirayla satılıyor. Geniş avantajlara sahip olmasının yanı sıra yeni ev satın alacak kişilerin ilk tercihi oluyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası’ndan kaçmayacak ev fırsatı 3+1 daire 440 bin lira

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından birisi olan Ziraat Bankası uygun fiyatlı ev satışlarına devam ediyor. Banka elinde bulunan daireleri, açık arttırma usulüne göre satıyor. Her bütçeye göre dairelerin olmasıyla birlikte ihtiyaç sahiplerinin yüzü gülüyor.

Ziraat Bankası’ndan 3+1 Daire

Ziraat Bankası tarafından paylaşılan daireyle ilgili detayları sizlerle aktarıyor. Dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Ortalama olarak 187 metrekare olmasıyla genişlik sağlıyor.

Isınma tipine bakıldığında kombi olarak ön plana çıkan dairede hali hazırda işgalci / kiracı bulunmakta. Krediye de uygun olan daire nakit sorunu çekenlere de fırsat sağlamakta.

Tapu durumu kat irtifaklı olmasının yanı sıra daire 2015 yılında inşa edilmiş. Henüz 7 yaşında olmasının yanı sıra apartmanın 1. Katında bulunuyor. Yapının durumunun ikinci el olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Hali hazırda banka tarafından gayrimenkul ilanlarına eklenen dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 440 bin lira. Teminat bedeli olarak da 26.400 TL talep edilmekte. Banka açık arttırmada minimum artış bedelini 1.000 TL olarak belirlemiş.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili detayları öğrenmek ve açık arttırmaya dahil olmak isterseniz bu adrese ‘’ https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=29084&cid=29731485 ‘’ gidebilirsiniz.

Keşfet