Zuhal Topal’la Yemekteyiz Programında Haftanın Birinicisi Kim Oldu!

Televizyon ekranlarının gündüz kuşağında en çok sevilen yapımlarından birisi olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta TV 8 ekranlarında en çok izlenen yapımlar arasında yer aldı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Programında Haftanın Birinicisi Kim Oldu!

5 yarışmacının her hafta yarıştı, herkesin hünerlerini gösterdiği ve acımasız eleştirilerin yapıldığı programda haftanın sonunda bir yarışmacı 15 bin TL ödülün sahibi oluyor. Her hafta büyük bir heyecan yaşanıyor. Pazartesi-Cuma arasında tüm yarışmaların evlerinde konuk ettiği, yemek yaptığı programın sonucu en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de Kim Birinci Oldu!

Her hafta 5 yarışmacının sıra ile yarıştığı ve son gün toplanan puanlar ile en yüksek puanı alan yarışması 15 bin TL’lik hafta ödülünü almaya hak kazanıyor.

Bu hafta sonuncu sadece 23 puan alan Emral Bey oldu, haftanın dördüncüsüyse 26 puan alan Uğur Bey oldu.

Üst sıralarda büyük bir çekişme vardır. Ece hanım yarışmacı arkadaşlarından 25, Zuhal Topal’dan 7 puan aldı ve toplamda 32 puanla haftayı üçüncü olarak bitirmeyi başardı.

Haftanın ikinci sırasında toplamda 37 puan alan Ebru Hanım yer aldı. Bu haftanın kazananıysa Ayfer Hanım oldu. Yarışmacılardan ve Zuhal Topal’dan puan alan hanımefendi topladığı 43 puan ile bu haftanın kazananı oldu. Bu sonuçla birlikte Ayfer Hanım hafta ödülü olan 15 bin TL’yi almayı başardı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz

TV 8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz, gündüz kuşağının en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Hafta içi her gün 16:00’da ekranlara gelen programda her hafta 5 farklı yarışmacı yer alıyor. Pazartesi’den başlayarak Cuma’ya kadar devam eden programda eski yemekteyiz programlarından farklı olarak programın sunucunun da yarışmacılara puan veriyor olması olayı daha ilginç hale getiriyor.

Sofra düzeninden, yemekleriz lezzetli olmasına, misafirlerin konuk edilmesine kadar çok sayıda detay yarışmacılar arasında puan kırılması anlamını taşıyor. Bu da olayı daha ilginç ve eğlenceli bir hale getiriyor.

Keşfet