2022 Ford Focus Fiyat Listesi Yayınlandı! Yeni Kampanya Çok Dikkat Çekiyor!

Ülkemizin en popüler sedan araç tiplerinden biri olan Ford Focus'un fiyatlarında düzenleme yapıldı. Kullanıcılar Ford Focus'un özelliklerine baktığında güvenlik ve teknolojinin ne kadar önemli olduğunun farkına varıyor. Tüm merak edilenler haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
2022 Ford Focus Fiyat Listesi Yayınlandı! Yeni Kampanya Çok Dikkat Çekiyor!

Ford Focus’un özellikleri

Ford Focus'un özellikleri arasında Ford Co-Pilot 360 teknolojisi göze çarpıyor. Bu teknoloji sayesinde birçok farklı unsur birlikte ve metodik bir şekilde çalışıyor. Adaptif hız sabitleyici ise bu sistemin en kullanışlı özelliğidir. Bu hız sabitleme sisteminde Ford Focus'un radarları ve kameraları kullanılıyor. Bu sayede önünüzdeki ve etrafınızdaki araçların hızı otomatik olarak algılanır ve Ford Focus'un hızı otomatik olarak ayarlanır. Özetle sürüş sırasında güvende olacaksınız ve önünüzdeki araçla aranızdaki takip mesafesi uygun şekilde ayarlanacak. Ford Focus'un aktif park yardım sistemi, dar koşullarda bile park etmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, Ford Focus'ta park etme işlemi otomatikleştirilmiştir. Önce yolun hangi tarafına park edeceğinizi, ardından dikey mi yoksa paralel mi park edeceğinizi belirlemelisiniz. Sonrasında ise Ford Focus uygun bir park yeri bulduğunda otomatik olarak park etme işlemini başlatıyor.

Güvenlik her zaman ön planda tutuluyor

Sürücü güvenliğini ön planda tutan Ford Focus, virajlarda aydınlatılmamış bir bölge kalmasını istemiyor. Hava ve yol koşulları ne olursa olsun, hassas dinamik led far sistemi sayesinde yolunuz her zaman aydınlık olacaktır. Ayrıca yansıma önleyici işlevi sayesinde virajlarda yolu daha iyi aydınlatan bu farlar karşıdan gelen arabaların gözlerini kamaştırmayacak. Focus ile ilk kez, sürüş modları (Normal, Spor ve Eco), gaz pedalı tepkisini, direksiyon hassasiyetini ve vites değiştirme aralıklarını sürüş tarzınıza uyacak şekilde değiştirerek sürüş deneyiminizi kişiselleştirmenize olanak tanıyacak.

Ford Focus'un fiyatı ne kadar?

Ülkemizde artan otomobil fiyatları, elbette vatandaşların işlerini zorlaştırıyor. Otomobil fiyatlarındaki artışın sorumlusu artan enflasyon oranları ve değişen dolar kuru. Sonuç olarak, ithal edilen bu arabaların fiyatları vatandaşlar için araba sahibi olmayı zorlaştırabilir. Ayrıca, uygulanan vergiler nedeniyle otomobil fiyatlarında da ciddi artışlar bekleniyor.

2022 Trend X 4 Kapı 1.5L Ti-VCT 123PS 6 İleri Manuel Benzin Euro 6.2, 482.300 Türk lirası

2022 Trend X 4 Kapı 1.5L EcoBlue 120PS 8 İleri Otomatik Dizel Euro 6.2, 606.300 Türk lirası

Keşfet