Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

ANAHABERİM MEDYA GRUP BAŞKANLIĞI (Head of Media Group)

  • Metin ŞENTÜRK 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

  • Süleyman DEMİRCİ 

HABER EDİTÖRLERİMİZ

  • Murtaza Yılmaz
  • Onur KIZILIRMAK 
  • Buse TEZYÜREK

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

  • Metin ER

HUKUK DANIŞMANI

  • Av. Ahmet BÜYÜKERŞEN 

BASIN BÜLTENLERİ İÇİN

Web sitemiz üzerinde yayınlanmasını istediğiniz haber içerikleri için aşağıdaki e-posta adresi ile bize ulaşabilirsiniz.

GİZLİLİK ve KULLANIM ŞARTLARI (Term of Use and Privacy Satement)

Yayın İlkeleri

anahaberim.com, Uluslararası Basın Enstitüsü tarafından ortaya konan “Basın Ahlak Yasası” kapsamında belirtilen hükümleri benimsemiştir. anahaberim.com haber portalımız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayın yapmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, yalnızca link verilerek ve kaynak gösterilerek yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazarlarımız sorumludur. Sitede yer alan tüm harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. anahaberim.com, söz konusu harici bağlantıların sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (forexample to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the anahaberim.com. However, sometimes the anahaberim.com uses third parties to process your information. anahaberim.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the anahaberim.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the anahaberim.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the anahaberim.com and its services. When you use anahaberim.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the anahaberim.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler İçin

anahaberim.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri [email protected] adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

© Copyright 2018 anahaberim.com