2022 Model Tofaş Şahin’den İlk Görüntüler Paylaşıldı! İddia Edilen Fiyatta Çıkarsa İkinci El Araba Piyasasının Dengesi Bozulabilir!

Uzun süredir çeşitli iddialara konu olan Tofaş Şahin’e ait çok merak edilen detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı. Ülkemizde efsaneye dönüşen bir araç olan Tofaş Şahin hakkında çok sayıda iddia var. Tüm merak ettikleriniz haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
2022 Model Tofaş Şahin’den İlk Görüntüler Paylaşıldı! İddia Edilen Fiyatta Çıkarsa İkinci El Araba Piyasasının Dengesi Bozulabilir!

Son gelen bilgilere göre otomobil meraklıları memnun değil gibi görünüyor. 2022 Tofaş Şahin ile ilgili detaylar son günlerde yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Son olarak 2002 yılında üretilen ve ülkemizde üretimi durdurulan ancak kullanıcılar yakında elektrikli olarak geri dönecek olan ünlü model Tofaş Şahin ile ilgili detayları tartışırken 2022 model Tofaş Şahin'e ait olduğu iddia edilen fotoğraflar çeşitli sosyal medya hesaplarından paylaşılmaya başlandı.

2022 model Tofaş Şahin Türkiye’de Eylül 2022’nin sonunda satışa çıkacak

tofas-sahin-ze7r-cover-8ini-cover.jpg

Kullanıcılar, Ülkemizde bir döneme damga vuran ve halen daha hastaları olan Tofaş hakkında yeni gelişmeleri ve bilgileri merak ediyor. Bilindiği üzere Tofaş Şahin modelinin Mısır ve Etiyopya üretim hatlarına yeniden gireceği belirtilmişti. Daha da önemlisi, 2022 model Tofaş Şahin'in Türkiye'de Eylül 2022'nin sonunda satışa çıkması bekleniyor. Fosil yakıtlardan elektrik yakıtlarına geçiş şu anda devam ediyor. Bir diğer söylenti de hükümetin bu değişimden yararlanmak için yeni nesil Şahin'i bir elektrik motoruyla donatmayı tercih ettiği.

Bazı sosyal medya hesaplarından aracın görselleri paylaşılmaya başlandı

tofas-sahin-yurf-cover.jpg

Uzun süredir otomobil gündeminde sıcaklığını koruyan 2022 model Tofaş Şahin'in iddialarının ardından çeşitli sosyal medya hesaplarından görseller paylaşılmaya başlandı. 2022 model Tofaş Şahin'in 160.000 TL'den satışa sunulacağı paylaşımlarda belirtiliyor ve bu durum meraklılarını fazlasıyla heyecanlandırıyor. Ülkemizde faaliyetlerine devam eden Tofaş, konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Fakat kullanıcılar fiili çalışmalar yapıldığında Tofaş'ın resmi bir açıklama yapacağını düşünüyor. En çok satan modeller arasında yer alan Kuş Serisi otomobiller; Yani Tofaş Kartal, Tofaş Şahin ve Tofaş Doğan modellerinin ülkemizde günümüzde bile inanılmaz derecede satılmaya başlandığını belirtmekte fayda var. Tofaş Şahin yeniden piyasaya sürülür ve iddia edildiği gibi ülkemizde 160.000 TL'ye satılırsa ikinci el piyasası gerçekten tamamen karışabilir

Keşfet