Akbank’tan Müşterilerine 900 TL Hediye

Akbank, başlatmış olduğu yeni kampanya aracılığı ile 900 TL hediye dağıtacağını duyurdu. Akbank yapmış olduğu açıklamada; internet alışverişi yapan (30 Nisan 2022 tarihine kadar) kullanıcılarının belirli şartları yerine getirmesi halinde, toplam 900 TL’ye kadar chip-para hediye vereceğini duyurdu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank’tan Müşterilerine 900 TL Hediye

Akbank’ın sunmuş olduğu bu avantajdan yararlanabilecek kullanıcılar ise 1 – 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında ilk defa Akbank’ın müşterisi olan kullanıcılardan biri olunması. Aynı zamanda 900 TL’ye varan chip-para kazanmak için belli koşulları da yerine getiriyor olmalısınız.

Akbank 900 TL Chip-Para Katılım Şartları Neler?

Akbank’ın sunmuş olduğu 900 TL’ye varan chip-para fırsatından yararlanmak adına, Akbank kullanıcılarının yerine getirmesi gereken bazı kurallar var. İlk kural kullanıcıların belli bir tarih aralığında (1 Mayıs 2021 ile 27 Mayıs 2021 arasında) Akbank Mobil kanalında ilk defa Akbank müşterisi olması ve dijital kullanım özellikli Akbank kart başvurusu yapmış olması.

Eğer koşulları yerine getirmiyorsanız, kampanya sizler için geçerliliğini yitirmektedir. Kampanya koşullarını yerine getiren kullanıcılara, Akbank tarafından her internet alışverişinde belirli oranda geri dönüş sağlanacak. Sağlanacak olan minimum hediye chip-para 75 TL olarak belirlenmiş durumda.

Aynı zamanda kullanıcıların yapacağı her internet alışverişinde %2 kadar chip-para da hediye edilecek. Minimum tutarda 75 TL, maksimum tutarda ise 900 TL kazanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey alışveriş yapmak.

Kampanya Hediye Şartları

Akbank’ın sunmuş olduğu kampanyanın hediye şartları:

  • ATM işlemlerinde, kampanya ödül vermez.
  • FAST, nakit işlemleri, EFT/Havale gibi seçeneklerde de chip-para ödülü alamazsınız.
  • BES işlemleri, fon alım satım, fatura ödemeler, vergi ve SGK ödemeleri de kampanyaya dahil değildir.
  • Axess, ticari kartlar, sanal kartlar, Free, Neo, Wings ve ek kartlarla yapılacak harcamalar, kampanya dahilinde olmayacaktır.
  • 1 gün içerisinde aynı iş yerinden yapacağınız ilk işlem kampanyaya dahil, ikinci işlem kampanya harici tutulacaktır.
  • Herhangi bir iptal veya iade işlemi sonrasında, kazanılan ödül tutarı hesabınızdan geri alınır.
  • Kampanyayı kazanmak adına, kart ve kartın bağlı olduğu hesap muhakkak suretle açık olmalıdır.

Bu koşullara dikkat ederek chip-para kazanabilirsiniz.

Keşfet