Ali Sunal ve Eşinden Kötü Haber Geldi! Güldür Güldür Show İptal Mi Oluyor?

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür Show'un sunucusu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal ve Avukat eşi Nazlı Sunal'ın başına gelenler resmen pes dedirtti. Tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ali Sunal ve Eşinden Kötü Haber Geldi! Güldür Güldür Show İptal Mi Oluyor?

Güldür Güldür Show'un iptal sebebi nedir? Sunal ailesini bekleyen kötü durum açıklandı. Ali Sunal'ın sağlık durumu nasıl? Güldür Güldür Show ile ilgili yeni bilgiler var. Programın sunucusu Ali Sunal ve eşi herkesi şaşırttı. Sağlıkları tehlikede olacak kadar kötüleşmişti. Peki çift nasıl oldu? Koronaya yakalandıkları daha önce açıklanmıştı. Şimdi de İkinci kez testleri pozitif çıktı. Sevenleri, sağlıkları için şimdiden endişelenmeye başladı.

Sunal ailesinin sağlık durumu nasıl?

Ali ve Nazlı Sunal'ın sağlık durumlarına ilişkin bir mesaj yayımlandı. Virüsü gayet iyi bir şekilde hafif atlattıkları bildirildi. Alınan bilgilere göre Ali Sunal ve eşi Nazlı Sunal'ın durumu iyi. Bu bilginin üzerine sevenleri rahat bir nefes aldı. Son dönemde oldukça ilgi gören program Güldür Güldür Show'da yeni gelişmeler yaşanacak.

Güldür Güldür Show iptal mi edildi?

Programın sevenleri Güldür Güldür Show'un devam edip etmeyeceğini fazlasıyla merak ediyor. İptal konuşulmuyor fakat sunucusuz gösteriye devam etme konusu masada. Bir bölümün farklı bir tema altında yayınlanması olası olabilir. Eğer bu karar verilirse, program sorunsuz devam edecektir. Ali Sunal ve Nazlı Sunal virüse ilk yakalandıklarında zor zamanlar geçirmişlerdi. Neyse ki, şu anda nispeten daha iyi bir zaman geçiriyorlar.

Ali Sunal kimdir?

Ali Sunal 22 Eylül 1977'de İstanbul'da doğdu. Annesi Gül Sunal, babası Kemal Sunal'dır. Ali Sunal aslen Malatya’lıdır. Ayrıca kız kardeşi Ezo Sunal da tiyatro sanatçısıdır. Ali Sunal, 1999 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Çalıştığı topluluklar arasında Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu ve Tiyatro İstanbul vardı. Başarılı oyuncu ayrıca filmlerde ve dizilerde de rol almıştır. Ali Sunal, 2018 yılında Nazlı Kurbanzade ile dünya evine girmiştir. Şu anda Güldür Güldür Show'un koreografi yönetmenliğini yapmaktadır.

Nazlı Kurbanzade kimdir?

Nazlı Kurbanzade cemiyetin en tanınmış isimlerinden Bülent Kurbanzade'nin kızıdır. 2006 yılında Koç Üniversitesi'nde lisans eğitimine başlayan Kurbanzade, 2010 yılında eğitimini tamamlamıştır. Kurbanzade, aynı zamanda Cornell Law School’da da eğitim gördü. Avukat olan Kurbanzede, 2018 yılında Yeşilçam'ın usta oyuncusu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal ile evlendi.

Keşfet