Başarılı Altın Tahminleri ile Tanınan Mert Başaran Yeniden Bir Tahminde Bulundu! Mert Başaran Altın ile İlgili Asla Yapılmaması Gereken Şeyi Söyledi!

Altın ve dolar tahminleriyle tanınan gayrimenkul ve finans analisti Mert Başaran, Ukrayna-Rusya anlaşmazlığının piyasa etkisini değerlendirdi. Başaran fazlasıyla dikkat çekici bir altın tahmini yaptı. Mert Başaran'a göre küçük yatırımcılar beklemeli ve şimdi altın almanın zamanı değil. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Başarılı Altın Tahminleri ile Tanınan Mert Başaran Yeniden Bir Tahminde Bulundu! Mert Başaran Altın ile İlgili Asla Yapılmaması Gereken Şeyi Söyledi!

Mert Başaran'ın açıklamaları

“Ons tarafında altın fiyatlarının yükseleceğini tahmin etmiştim. Resmen bu olsun diye bahane aranıyordu. Savaşı bahane olarak kullanıyorlardı. Savaşın mevcut durumuna göre 2070 dolar gibi tarihi bir zirveye ulaşabilir. Fakat elbette savaş kısa sürerse yeniden düşmesi mümkündür. Altın bir kez daha 880 liraya yükseldi. Doğru yönde doğru adımları atarsanız çok para kazanabilirsiniz. Tepeden altın alırsanız ve savaş sona ererse kaybedersiniz. Sabırlı olun ve bekleyin. Çünkü sabırlı olmazsanız tüm paranızı kaybedebilirsiniz. Panik olmamanız gerekiyor. Rahatlayın ve sakin olun. Ne olursa olsun bir şekilde savaş sona erecek.”

25 Şubat 2022 Altın fiyatları

25 Şubat Cuma günü altının ons fiyatı 1.919 dolar iken altın piyasasında en düşük gram 870 TL, en yüksek cumhuriyet altını 5.854 TL oldu. Gram altında jeopolitik risk nedeniyle dün 920 TL seviyesi görüldü. Dün geceki Biden konuşmasının ardından gerileyen kur ve ons altın, gram altının 855 TL'ye düşmesine neden oldu.

Gram altının fiyatı nedir?

Gram altın için alış fiyatı 862 TL olup, satış fiyatı ise 870 TL’dir. Gram altının satış fiyatı geçen hafta 832 TL olarak gözlemlenmişti. Buna göre fiyatı 38 TL artış yaşandı.

10 gram altının fiyatı nedir?

25 Şubat 2022 Cuma günü 10 gram altın 8.983 TL'den işlem gördü.

Çeyrek altının fiyatı nedir?

Çeyrek altın fiyatı, alış için 1.408 TL, ve satış için 1.437 TL olarak gözlemlendi.

Cumhuriyet altınının fiyatı nedir?

Cumhuriyet altının fiyatı, alış için 5.796 TL, satış için 5.854 TL olarak gözlemlendi.

Yarım altının fiyatı nedir?

Yarım altının fiyatı, alış için 2.815 TL, satış için 2.873 TL olarak gözlemlendi.

Tam altının fiyatı nedir?

Tam altının fiyatı, alış için 5.689 TL, satış için 5.746 TL olarak gözlemlendi.

Keşfet