Beklenen Yeni Projede Kıvanç Tatlıtuğ’un Partneri Kim Olacak? Üç Güzel İsimden Birisi Elendi!

Kıvanç Tatlıtuğ'un takipçileri uzun süredir ekrana dönmesini bekliyor. En son Çarpışma dizisinde rol alan Tatlıtuğ, daha sonra sadece dijital platformlarda yer aldı. Detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Beklenen Yeni Projede Kıvanç Tatlıtuğ’un Partneri Kim Olacak? Üç Güzel İsimden Birisi Elendi!

Ancak Gülseren Budayıcıoğlu'nun Kral Kayberse adlı romanından uyarlanacak olan aynı isimli diziyle yeni ilişkisi oyuncunun hayranlarının ilgisini çekti. Kıvanç Tatlıtuğ, gelen haberlere göre, proje konusunda oldukça hevesli. Henüz resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen dizi şimdiden kulislerde Kıvanç Tatlıtuğ ismiyle anılıyor. Hikayenin kahramanı Kenan'ı canlandıracak oyuncuyla hangi kadın oyuncu ile partner olacağı da bir muamma. Kenan'ın etrafı kadınlarla çevriliyken egosunu zedeleyecek yerle bir edecek kadın karakteri oynaması için üç oyuncu gündemde.

Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri henüz belirlenmedi

Edinilen bilgilere göre, OGM Pictures yapımı dizi üzerindeki çalışmalar titizlikle ilerliyor. En son kulis bilgilerine göre Kenan karakteri için masaya oturan Kıvanç Tatlıtuğ ile prensip olarak anlaşıldı. Ancak, bir anlaşmayla ilgili şimdilik bir netlik yok. Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri bilinmemekle birlikte dizinin kadın başrol adayları arasında Neslihan Atagül, Serenay Sarkaya ve Büşra Develi yer alıyor. Ancak geçtiğimiz günlerde Neslihan Atagül'ün Star TV ile başka bir dizi için anlaşmaya vardığı öğrenildi. Atagül’ün, Eylül ayında vizyona girecek olan Gecenin Ucunda adlı televizyon dizisinde rol alacağı açıklandı. Neslihan Atagül olası başroller listesinden çıkarılınca listede Serenay Sarıkaya ve Büşra Develi kaldı. Her ikisi de şu anda başka bir proje üzerinde çalışmıyor gibi görünüyor. Sonuç olarak, iki başarılı kadın oyuncudan hangisinin projeye katılacağı konusunda henüz bir netlik yok.

Serenay Sarıkaya’nın görünüşü romana göre uygun değil

Şu an için oyuncu kadrosuyla ilgili bir bilgi bulunmasa da hayranlar şimdiden diziye olan heyecanlarını sosyal medya üzerinden dile getirmeye başladılar. Bu arada seyircilerin, Aslı Enver'i Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri olarak görmek istediklerini sık sık dile getirdikleri de gözden kaçırmıyor. Bazı izleyiciler, Kenan'ın tüm özgüvenini yerle bir eden Fadi karakterinin romanda esmer bir kadın olması nedeniyle Serenay Sarıkaya'nın bu tipe uymadığını savunuyor. Ayrıca dikkat çekici bir görünüme sahip olan Fadi için hayranların sosyal medyadan yaptığı yorumlar, Damla Sönmez'in de iyi bir isim olacağını düşündürüyor.

Keşfet