Esra Erol'da Sevim Yener Dramı! Bebeği Başkasına Vermişler! Olay İtiraf

Evlilik programlarının yayından kaldırılmasıyla birlikte reality Show yapmaya başlayan Esra Erol’un bugünkü konuğu olan Sevim Yener anlattıkları ile izleyenlere bir şok yaşattı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Esra Erol'da Sevim Yener Dramı! Bebeği Başkasına Vermişler! Olay İtiraf

Evlilik programlarının yayından kaldırılmasıyla birlikte reality Show yapmaya başlayan Esra Erol’un bugünkü konuğu olan Sevim Yener anlattıkları ile izleyenlere bir şok yaşattı. 22 yaşındaki genç anne Sevim Yener, eşi Kadir Yener'in kendisine şiddet uyguladığını ve boşanmaya karar verdiğini anlattı. Kendisinin şikâyeti üzerine tutuklanan eşinin cezaevine girdiği gün ise bir buçuk yaşındaki çocuğunu kaybettiğini söyledi. Esra Erol'a başvurma nedeninin dört yaşındaki kızını görememesi olduğunu söyleyen Sevim Yener'in anlattıkları ise herkesi etkiledi.

Kadir Yener Neden Tutuklandı?

Sevim Yener eşi Kadir Yener'le dört yıl evli kaldığını ve ondan üç çocuk sahibi olduğunu anlattı. Ancak evliliği sırasında sürekli şiddet görmüş ve dört kez bu şiddet uygulanması sonucunda rapor almış. Bu raporlar ve eşinden şikâyetçi olması nedeniyle eşi polis tarafından aranan birisi olmuş. Bu zor günlerinde kendi ailesinin de kendine yardım etmediğini belirten Sevim Yener, ikinci çocuğu olan oğlunu menkes hastalığı nedeniyle kaybetmiş.

1.jpg

Oğlu kendi evinde öldüğü için kayıtlara "şüpheli ölüm" olarak geçmiş ve eve gelen polisler darp raporları nedeniyle aranan Kadir Yener'i götürüp savcılığa teslim etmiş. Eşinin cezaevine girmesi nedeniyle kendisini suçlayan kayınbabası ve kayınpederi de Sevim Yener'i evden kovmuş. Bu sırada yaklaşık dört yaşında olan büyük kızı da babaannesinin evinde kalmış ve Sevim Yener kayınpederi ve kayınvalidesi kızını kendisine göstermediği için Esra Erol'a başvurmuş.

Sığınma Evi ve Erken Doğum

Esra Erol'a katıldığında ise Sevim Yener'in başından geçenleri ayrıntıları ile anlatması başka acı gerçekleri de ortaya çıkardı. Sevim Yener, eşi cezaevine girdiği gün oğlunu kaybetmiş. Aynı zamanda kendisi de hamileymiş. Hamileyken ne eşinin ailesi ne de kendi ailesi ona yardımcı olmamış ve sokakta bırakmış. O da bir sığınma evinde kalmaya başlamış. Burada tanıştığı bir kadın da yeni doğacak bebeğini zengin bir aileye evlatlık vermesini tavsiye etmiş ve bir aile de bulmuş.

2.jpg

Erken doğum yapan Yener'in bütün hastane ve doğum masraflarını bu aile ödemiş ve bebeği doğduğu gün yanlarına almışlar. Ailenin kendisine yardım ettiğini ve hala arayıp sorduklarını söyleyen Yener onlara minnettar. Ancak programa bağlanan görümcesi kendisinin de ruh sağlığının yerinde olmadığını ve yeni doğan bebeği evlatlık verdiğinden haberi olmadıklarını söyledi. Ayrıca kızını görememe gibi bir durumun da olmadığını belirtti.

Keşfet