Gecenin Ucunda Dizisi Neslihan Atagül İle Geliyor?

Neslihan Atagül son dönemin en ilgi çeken ve en çok beğenilen oyuncuları arasında yer alıyor. Son dizisi olan Sefirin Kızı yapımından geçirdiği sağlık problemi sebebiyle ayrılmak zorunda kalmıştı. Bağırsak Sendromu sebebiyle ayrıldığı diziden sonra hiçbir yapımda yer almayan güzel oyuncu yaklaşık bir yıllık bir aranın ardından tekrar TV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Gecenin Ucunda Dizisi Neslihan Atagül İle Geliyor?

Neslihan Atagül, eski kanalı Star TV’de yayınlanacak olan iddialı bir dizi de oynayacağını duyurdu. TMC Film tarafından hazırlanacak yapım için TMC Filmin patronu olan Erol Avcı ile el sıkışacak bu konuyu netleştirmiş oldu.

Gecenin Ucunda Dizisinde Kimler Rol Alacak!

Birsen Altuntaş yaptığı haber ile Neslihan Atagül’ün bu konuda gerekli anlaşmayı yaptığı ve el sıkıştığını duyurdu. Bir kitap uyarlaması olacağı bilinen dizinin “Gecenin Ucunda” ismine sahip olduğu da biliniyor.

Peride Celal’ın yazmış olduğu “Gecenin Ardında” romanı içerdiği konuyla dikkat çekiyor. Romanın senaryo haline getirilmesi için Başar Başaran ve Emre Özdür’un çalışmaları dikkat çekiyor. Bu konuda hala eksik olan bilgiler olduğu biliniyor. Dizinin yönetmeni ve dizi de oynayacak olan diğer oyuncuların kimler olacağı gelecek günlerde kesinlik kazanacağı da aktarıldı.

Kitabın yazarı Peride Celal, yazdığım en güzel aşk romanı adını verdiği bu güzel yapımın ekranlara gelecek olmasından heyecanlı olduğunu biliniyor.

Macide isimli bir yalnız annenin hem kendisi hem de çocuğu için bir hayata kavuşma mücadelesinin dizi boyunca konu edineceği de açıklandı. Star TV ekranlarında bu haberle birlikte yakından iki önemli yapımın ekranlara geleceği de kesinleşmiş oldu.

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerinde yer aldığı Kral Kaybederse yapımının ardından, Start TV ekranlarında Neslihan Atagül ile birlikte Gecenin Ucunda yapımı da gelmeye hazırlanıyor.

Dizilerin yayın tarihi hakkında şuan için herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bu konuda gelecek bilgilere göre sizlere detaylı bir şekilde haberlerini sunacağız.

Keşfet