Halkbank Dost Hesap

Halkbank Dost Hesap KOBİ ismi verilen Küçük ve Orta Büyüklükteki işletmeler için acil finans desteği sağlayan hesap türüdür.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Halkbank Dost Hesap

Halkbank Dost Hesap KOBİ’ler acil nakit para durumlarında çeşitli bankalara yüksek faizlerle borçlanmasını önlemektedir. Halkbank Dost Hesap nedir? Halkbank Dost Hesap KOBİ’ler için nakit desteği sunan avantajlı hesaplardır. Halkbank bünyesinden faydalanabileceğiniz Dost Hesap için belirlenen faiz oranları oldukça düşüktür. Bu sebeple işletmeniz için finansman desteği almanız gerektiğinde Halkbank Dost Hesap hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Dost Hesap Nasıl Açılır?

KOBİ’lerin Dost Hesap kredisi üzerinden işlem yapabilmeleri için öncelikle Dost Hesap açmaları gerekmektedir. Dost Hesap nasıl açılır? Dost Hesap’tan faydalanabilmeniz için Halkbank mevduat hesabınız bulunması gerekmektedir. Dost Hesap kredi özelliği taşıdığından kredi başvurusu yaparken uygulanan prosedürlerin uygulanması gerekmektedir. Dost Hesap limitinizin belirlenmesi adına bu işlem mutlaka gereklidir. Dost Hesap başvurunuz onaylandığı takdirde Halkbank tarafından belirlenen limitiniz gereğince harcamalarınızı ve ödemelerinizi Dost Hesap aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında eğer zaten bir Halkbank hesabınız varsa internet bankacılığı üzerinden de Dost Hesap açmak için başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank Dost Hesap Avantajları Nelerdir?

Halkbank Dost Hesap yalnızca KOBİ’lerin faydalandığı kredili mevzuat hesabıdır. Halkbank Dost Hesap avantajları arasında en önemli olanı hesabınızda para olmasa da harcama yapabilme imkanına sahip olmanızdır. Bu durumda hesabınız eksiye düşer ancak harcama yapmaya devam edebilirsiniz. Halkbank Dost Hesap ile çek ödemeleri, vergi borcu ödemeleri, fatura talimatları, havale ve eft, nakit çekme gibi pek çok işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. Dost Hesap harcamaları faize tabi tutulmuş olsa da faiz oranlarının oldukça düşük olması sebebiyle düşük maliyetle tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Dost Hesap Faiz Oranları

Dost Hesap faiz oranları mümkün olan en alt sınırdan hesaplanmaktadır. Faiz oranı kullandığınız tutar kadar kullandığınız gün üzerinden hesaplandığı için borcunuzu son ödeme gününe kadar mutlaka ödemeniz gerekmektedir. Belirlenen Dost Hesap limitiniz çerçevesinde 48 aya varan vadeyle hesap açtırma imkanınız bulunmaktadır. 48 ay vadeli hesabınız için uygulanan faiz oranı ise %1.20 olarak belirlenmiştir. Halkbank Dost Hesap faiz tutarınız ise limitinize göre hesaplanarak değişiklik göstermektedir.

Halkbank Açık Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır

Halkbank açık hesap başvurusu nasıl yapılır? Başvuru yapmak isteyen kişilerin Merak ettiği soruların başında yer alır. Eğer sizde konuya dair kapsamlı bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru sayfada olduğunuzu belirtmek isteriz. Halkbank açık hesap başvurusu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz sıralamayı takip etmeniz yeterli olacaktır

  • Açık hesap başvurusu için Halkbank şubesine gidebilirsiniz
  • Eğer halkbank şubesine gitmek istemiyorsanız internet üzerinden halkbank.com.tr kapsamında başvuru formu gerçekleştirebilirsiniz
  • Bunun yanı sıra diolog hattı mevcuttur ve diyalog hattı üzerinden açık hesap başvurusunda bulunabilirsiniz
  • Son olarak da cep telefonu üzerinden mesaj yolu ile başvuruda bulunabilme hakkınız mevcuttur

Halkbank Nakit Avans Nasıl Çekilir

Halkbank üzerinden nakit avans çekmek istiyorsanız Halkbank şubesine arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra atmlerden de 7/24 saat para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki kartınızın üst bölgesinde master kart veya Visa yazıyor ise bankalardan para çekme işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

Halkbank Dost Hesap Nasıl Kapatılır

Biliyorsunuz ki Halkbank dost hesap açtırma işlemi Kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Günümüzde birçok kişi dost hesabı açtıktan sonra verilecek sebeplere bağlı olarak kapatmak isteyebilir. Peki, Halkbank dost hesap nasıl kapatılır diye soracak olursanız hemen sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz.

Halkbank dost hesap kapatma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka şubeye gidip bildirmeniz gerekmektedir. Şubeye bildirdikten sonra kısa bir süre içerisinde hesabınıza kapatılır ve sizde bilgilendirilirsiniz.

Keşfet