Kaan Urgancıoğlu ve Aslı Enver Sen Yaşamaya Bak ile Fazlasıyla Duygusal Bir Hikayeyi Ekranlara Neşeyle Taşıyacak!

Uzun süredir ekranlarda olmayan Aslı Enver ve Yargı dizisi ile kariyerinin en parlak döneminde olan Kaan Urgancıoğlu'nu buluşturan Sen Yaşamaya Bak filmi 12 Mart'ta Netflix'te yayınlanacak. Merak edilen tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kaan Urgancıoğlu ve Aslı Enver Sen Yaşamaya Bak ile Fazlasıyla Duygusal Bir Hikayeyi Ekranlara Neşeyle Taşıyacak!

Her iki yıldızın da hayranlarının sabırsızlıkla beklediği filmin fragmanı yayınlandı. Geçen yıl, yetenekli oyuncu sadece bir film yapımında yer aldı. Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerinde olduğu Sen Yaşamaya Bak filmi yaz aylarında çekildi. Uzun bir bekleyişin ardından film nihayet Netflix'te yayınlanacak.

Uzun zamandır beklenen film 12 Mart’ta yayınlanacak

12 Mart'ta Netflix, Sen Yaşamaya Bak filmini yayınlayacak. Filmin fragmanı yayınlandı ve çok sayıda olumlu geri bildirim aldı. Üzücü bir konuyu son derece eğlenceli bir hikayeyle anlatan film, izleyenleri hem güldürecek hem de ağlatacak. Yönetmenliğini Müslüm filmiyle büyük beğeni toplayan Hakan Ketche'nin yaptığı filmin senaryosunu Hakan Bonoma yazdı. Film, bekar bir annenin kanser olduğunu ve sadece birkaç ayı kalan öğrendikten sonra oğlu için yeni bir aile arayışını konu alıyor. Oğluna anne arayan Melisa, Kaan Urgancıoğlu'nun canlandırdığı Fırat karakterinin karşısına çıkmasıyla aradığı adayı bulmuş oluyor. Elbette bu sırada aralarında muazzam bir aşk da filizleniyor.

Aslı Enver uzun zaman sonra ekranlara dönüyor

2020 yılında Star TV'de yayınlanan Babil dizisinde rol alan Aslı Enver, pandeminin devreye girmesiyle uzun süre ekranlardan uzak kaldı. Pandeminin büyük bir kısmını evde geçiren oyuncu, çoğu zaman her ikisini de barınaktan edindiği köpeği ve kedisiyle eğlenirken video ve fotoğraflarını paylaşmıştı. Öte yandan Kaan Urgancıoğlu şu anda kariyerinin zirvesinde. Yakışıklı oyuncu, özellikle Aşk 101 dizisinin ardından Yargı dizisinde canlandırdığı Savcı Ilgaz Kaya rolüyle kadınların gönlünü fethetti.

Sen Yaşamaya Bak filminin konusu nedir?

Melisa, çocuğu Can'ı tek başına büyüten cesur bir annedir. Ancak öğrendiği bir haber hayatını alt üst eder. Melisa ölümcül bir hastalığa yakalandığını ve sadece birkaç aylık ömrü kaldığını öğrenir. Son günlerinde hem ayaklarını yerden kesecek bir aşk yaşayarak hem de oğlu Can'ı birine emanet edebilecek midir?

Keşfet