Öksürüğe ve Diş Ağrısına İyi Gelen İbn-i Sina’nın Sirkeli Karışımı! Ağrılardan Kurtulun!

İnsanların ağrılara karşı dayanıksız olduğu bir gerçektir. Özellikle diş ağırı birçok insanın yere serilmesine neden oluyor. Hayatımızı bize eziyet eden bu ağrılardan kurtulmak için İbn-i Sina tarafından yüzyıllarca önce hazırladığı karışımı kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Öksürüğe ve Diş Ağrısına İyi Gelen İbn-i Sina’nın Sirkeli Karışımı! Ağrılardan Kurtulun!

İbn-i Sina, sadece 19 yaşında doktor olmuş, yazdığı kitap olan El-Kanun Fi’t Tıbb isimli kitabı 4 yüzyıl boyunca tıp fakültelerinde okutulmuştur. Öksürük ve diş ağırı için hazırladığı özel sirkeli karşılım ile ağrılardan kurtulmanız mümkündür. Tabi sadece bunlar değil diğer fiziksel sorunlar içinde özel karışımlar bulunmaktadır. Sirke ve acı biberi doğru şekilde kullanarak sizlerde istediğinize erişebilirsiniz.

Sirke ve Acı Biber Karışımın İyi Geldiği Sorunlar

İbn-i Sina tarafından hazırlanacak olan bu karışımların doğru şekilde ortaya çıkarılması önemlidir. Bunun için her ağrı ve durum için doğru karışımı yapmak gerekiyor.

  • Tuz ve sirkeyle birlikte insanlar kulak ağrısından kurtulabilir.
  • Sirkeyle baklayı pişirdikten sonra kronik halde ki ishal ve kusma sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.
  • Sirkeyle birlikte mercimek pişirilirse lokal olarak yaşanan şişkinlikler ortadan kalkacaktır.
  • Diş ağrısını gidermek için acı karpuz kötü ile birlikte sirkenin pişirilmesi gerekmektedir. Bunu gargara yaparak uygulamalısınız.

İbn-i Sina tarafından hazırlanan bu karışımın yanında acı biber kullanımında birçok faydası yer alıyor. Bunların bazılarını eminiz sizlerde bilmiyorsunuz. Öksürük, göğüs ağrısı, sinirsel ve kas sorunları, acı biberin bal ile tüketilmesi halinde boğaz iltihaplarına iyi geldiği gibi iştahı açmakta ve sindirimi kolaylaştırmasına da yardım etmektedir.

İbn-i Sina Nerede Doğdu! Kaç Yaşında Öldü!

İbn-i Sina doğumu milattan sonra 980 yılında Özbekistan’da bulunan Afshona şehridir. 57 yıl yaşayan ünlü bilim adamı, İran’ın Hamedan şehrinde vefat etmiştir. Dünyada tıp alanının babası olarak kabul edilmektedir. İbn-i Sina veya Ebu Ali Sina olarak da bilinmektedir. Sadece tıp alanında değil astroloji, fizik alanında ve farklı alanlarla da çalışmalar yapmıştır.

Keşfet