Şekerbank, çalışanlara ve Emeklilere 0. 49 Faiz Oranı İle 200 Bin TL Vereceğini Açıkladı

Şekerbank, çalışanlara ve Emeklilere 0. 49 Faiz Oranı İle 200 Bin TL Vereceğini Açıkladı. Bankadan yapılan açıklama ile birlikte kimler onay alacak belli oldu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Şekerbank, çalışanlara ve Emeklilere 0. 49 Faiz Oranı İle 200 Bin TL Vereceğini Açıkladı

Şekerbank, çalışanlara ve Emeklilere 0. 49 Faiz Oranı İle 200 Bin TL Vereceğini Açıkladı. Şekerbank resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bir son dakika açıklamasına göre emekli vatandaşlara ve çalışanlara 0. 49 faiz oranı ile 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Şekerbank tarafından anında kredi kampanyası başladı. Işte bütün ayrıntılar ve çok daha fazlası haberimizde...

Şekerbank üzerinden çalışan ve emekli olan vatandaşlar 200 bin TL'ye kadar 36 aylık vade seçeneği şeklinde işlem gerçekleştirebiliyor. Kredi kampanyalarını bugün itibariyle ilana çıkaran Şekerbank yönetimi tarafından yapılan bilgilendirme metninde 50.000 TL üzerinden işlem yapacak vatandaşlardan 24 ay vade ile yeni yasa geriye kredi kullandırımı yapılacaktır. Şeklinde açıklamalar yer aldı.

Buna göre Şekerbank 50.000 TL altında kredi kullandırımı yapılacaktır. Kredi kullanacak vatandaşlardan ise 36 ay vade seçeneği ile kredi avantajı sağlanmaktadır. Şekerbank kredi kartı ya da kredi müracaat işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlar, banka kredi politikalarına uygun olmaları halinde bu kredileri anında kullanabilir.

ŞekerBank'tan 200 bin TL başvuru şartları nelerdir?

sekerbank-ve-diger-2-banka-daha-bugun-aksam-aciklama-yapti-borclari-olanlara-umit-verildi-45000.jpg

Şekerbank üzerinden verilen 200 bin TL tutarında ihtiyaç kredisine katılım sağlamak isteyen vatandaşların öncelikli olarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşları olmaları ile TC kimlik numaraları üzerinden müracaat işlemlerini yapmaları gerekir. Buna göre kredi notu 1100 ve üzerinde olan vatandaşlara gelir durumu sabit olan vatandaşlara ve bu kredi onayını verecek olan diğer bankada bulunan bütün kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmaları koşulu ile kredi verilecek.

Keşfet