Star TV Yeni Sezona Bomba Gibi Geliyor! 3 Dizi Şimdiden Kesinleşti!

Sezon devam ederken kanalların diziler ile ilgili çalışmaları da son sürat devam ediyor. Resmen bir dizi bitiyor diğeri başlıyor. Televizyon kanallarının çok gelir elde ettikleri dizi planları kısa vadeli değil. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Star TV Yeni Sezona Bomba Gibi Geliyor! 3 Dizi Şimdiden Kesinleşti!

Bizler bu sezonki dizileri izlerken bir sonraki sezonun hazırlıkları da aslında çoktan başlamış durumda. Kanalların şimdiden yaz dizileri hazırladığına ve muhtemelen önümüzdeki Eylül sezonu için dizilerin planlamasına başladıklarına dair haberler var. Star TV bu kanallar arasında yaptığı çalışmalarla yeni sezon planlamasını şimdiden belirledi. Yapılan anlaşmalara, seçilen dizi ve oyunculara bakılırsa Star TV 2022-2023 sezonunun gündeminde olacak denebilir.

Star TV hayal kırıklıklarının ardından tecrübelenmiş görünüyor

Son zamanlarda doğru dizi seçimlerinde bazı aksilikler yaşayan Star TV, iddialı yapımları ekrana getirmeye çalıştı ancak birçok dizisi erken final yaptı. Kanal önceki iki sezonda yaşadığı talihsizliğin ardından artık daha temkinli bir projeyi benimsiyor gibi görünüyor. Sefirin Kızı, Menajerimi Ara ve Ada Masalı dizileri Star TV için fırsat oldu. Şu sıralar ekranlara gelen ve fazlasıyla sevilen Kaderimin Oyunu dizisi de kötü giden durumu düzeltmeye çalışan bir proje olarak devam ediyor. Ancak birçok dzi için umut verici olarak başlayan süreç, kanal için hayal kırıklığıyla sonuçlandı. Bu hataların ardından artık daha temkinli fakat tecrübe edinerek ilerlenen bir süreç geçiriyorlar denebilir.

En az üç yeni dizi geliyor

OGM Pictures ve Star TV arasında yapılan anlaşma sayesinde sezon şimdiden garanti altına alındı. Yakın tarihte televizyonda en çok konuşulan diziler, Onur Güvenatam ve Gülseren Budayıcıoğlu ile birlikte kurulan OGM Pictures imzası taşıyor. Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız ve Kırmızı Oda’nın hemen ardından, şimdi de Netflix için çekilecek olan Süslü Korkuluk yapım yapım şirketinin başarılır dizileri arasında. Star TV, OGM Pictures’in yapımcılığını üstlendiği, merakla beklenen ve Kıvanç Tatlıtuğ’un rol alacağı Kral Kaybederse dizisine imza attı. Önümüzdeki sezona hazırlanacak olan bu dizi ile iki dizi anlaşması daha yapıldı. Bu dizilerden biri Hanedan. Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği diziyle ilgili çok az detay var. Ancak Star TV'nin yeni sezonun en iddialı projelerinden biri olacağı konuşuluyor. Bir diğer iddialı proje ise Neslihan Atagül'ün başrolünü üstlendiği TMC Film'in hazırladığı Gecenin Ucunda dizisi.

Keşfet