Türkiye İş Bankası, QNB Finansbank ve Denizbank Borçlarını Ödemek İçin Anında 40 bin TL Alabilecek!

Yaşanan ekonomi kriz sebebiyle insanlarda son dönemde ciddi bir nakit ihtiyacı yaşanıyor. Bu dönemde yapabilecekleri tek yolsa bankalardan kredi almak oluyor. İş Bankası, QNB Finansbank ve Denizbank müşterilerine borçlarından kurtulmaları için özel bir kredi fırsatı veriyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Türkiye İş Bankası, QNB Finansbank ve Denizbank Borçlarını Ödemek İçin Anında 40 bin TL Alabilecek!

Peki bu kredilerde dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir. Bunu yapmadan önce kredi oranlarına, vade sayılarına ve alınabilecek kredinin nasıl ödeneceği gibi detaylara bakmalısınız.

Türkiye İş Bankası Nakit Kredi İmkanı

İş Bankası tarafından borç transfer kredi olarak verilen özel bir kredi bulunuyor. Bu kredi sadece kredi kartı borçları, konut, ihtiyaç ve taşıt kredi kullananlar alabiliyor. Bu kredi için mobil, internet ve ATM üzerinden başvuru yapılabiliyor.

QNB Finansbank %2,20 Faiz Oranıyla Kredi

QNB Finansbank tarafından verilen bu kredide faiz oranı %2,20 olarak sunuluyor. 50 bin TL’nin altında ki başvurularda 36 ay vade seçeneği sunulurken, bu miktarın üzerinde olanlarda 24 ay vade imkanı veriliyor. 10 bin TL borç transfer krediyse aylık 433,77 TL taksitle veriliyor.

Denizbank Borç Transfer Kredisi

Denizbank tarafından uygun oranlı borç transfer kredisi veriliyor. 100 bin TL ile sınırlanan bu krediyi %1,82 oran ile almanız mümkün oluyor. 10 bin TL kredi alanlar ödemelerini aylık 412,51 TL taksitle yapıyorlar.

Keşfet