Vakıfbank Müşterileri Hesaplarını Kontrol Etmeli! Banka Herkese 1000 TL Veriyor!

Vakıfbank müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Özellikle bu zor ekonomide müşterilerini asla yarı yolda bırakmayan banka, hediye 1000 TL veriyor…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank Müşterileri Hesaplarını Kontrol Etmeli! Banka Herkese 1000 TL Veriyor!

Vakıfbank’ın yeni kampanyası dikkatleri çekiyor

Kredi kartı kullanımının yaygınlaşması, bankaları pazardan daha büyük bir pay almayı hedeflemeye sevk ediyor. Bu amaçla sürekli olarak yeni kampanyalar geliştirilmekte ve ilave kredi kartı müşterisi kazandırılmaya çalışılmakta. Bu kapsamda, Vakıfbank'ın yeni kampanyası ile kredi kartına bir yıl boyunca her ay belirli bir tutarda harcama yapmayı taahhüt eden herkese harcama tutarına göre hediye veriliyor. Bir yıl boyunca 50.000 TL harcamayı taahhüt eden herkese 1.000 TL hediye verilecek.

Vakıfbank Business Kart Harcama Sözüne 1.000 TL Kampanyası Özellikleri

Hazırlanan kampanya 6 aylık ve bir yıllık olmak üzere iki ayrı türde yapılandırılmış. 6 ay veya 1 yıl boyunca harcama sözü vererek kazandığınız ödül tutarları da değişiyor. Buna göre 12 ay boyunca 2.000 TL harcama sözü veren kredi kartı sahibi, 70 TL anında nakit ödül kazanıyor. Benzer şekilde 12 ay boyunca 3.000 TL harcama sözü veren kart sahibi, 100 TL nakit ödül kazanabiliyor. 5.000 TL harcama sözüne 150 TL, 10.000 TL harcama sözüne 250 TL, 20.000 TL harcama sözüne 500 tl ve 50.000 TL harcama sözüne 1.000 TL anında nakit ödül kazanabiliyorsunuz.

Nakit ödül ödemeleri harcama sözünü verdiğiniz zaman kartınıza hemen yükleniyor. İsteyen kullanıcı harcama sözü için 12 ay değil 6 aylık zaman dilimi taahhüdü verebiliyor. Bu durumda kazanılan ödüller yine harcama sözünün tutarına göre değişiyor. Harcama sözü verildiğinde ilk ekstrenizle birlikte, kazandığınız ödül tutarı kartınıza yükleniyor. Harcamam sözü sadece asıl kart sahipleri tarafından verilebiliyor. Birden fazla asıl kartı bulunan kullanıcılar, her kart için ayrı ayrı harcama sözü vererek, ayrı ayrı ödül kazanabiliyor. Buna karşın ek kartlardan yapılan harcamalar, sadece asıl kartın harcama sözü için geçerli oluyor. Yani ekkartlarla harcama sözü verilemiyor.

Vakıfbank Business Kart 1.000 TL Ödül Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılımı İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ya da 0 850 222 0 724 numaralı müşteri iletişim merkezi aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Katılım yapıldıktan sonraki ilk ekstre ayınızla birlikte, taahhüdünüz başlıyor. Aynı zamanda verdiğiniz harcama sözüne göre, ödülünüz de ilk ekstre ile birlikte kartınıza yükleniyor.

Keşfet