Ziraat Bank Son Dakika Duyurdu: 24 Ay Vadeli 60 Bin TL Emekli İhtiyaç Kredi Paketi!

Ziraat Bank Son Dakika Duyurdu: 24 Ay Vadeli 60 Bin TL Emekli İhtiyaç Kredi Paketi! Son dakika haberi geldi. İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bank Son Dakika Duyurdu: 24 Ay Vadeli 60 Bin TL Emekli İhtiyaç Kredi Paketi!

Emekli vatandaşların sırtında bulunan geçim problemi her geçen gün artmaya devam ederken diğer taraftan nakit para ihtiyacı olan emekli vatandaşlara kamu bankası Ziraat Bankası tarafından destek kredisi müjdesi son dakika geldi. Emekli vatandaşlara özel ihtiyaç kredisi müjdesi ve çok daha fazlası haberimizde...

Kamu bankaları, kredi musluklarını tekrardan açarken diğer taraftan enflasyon rakamları sebebi ile zorlu günler geçiren vatandaşlara nakit para desteği sağlamak amacıyla destek kredileri ile ilgili haberler peş peşe gelmeye devam ediyor. Ziraat Bankası resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre 0.89 ile 0.99 faiz oranı ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için konut kredisi kampanyası başladı.

Ziraat Bank'tan Emeklinin Artısı İhtiyaç Kredisi Kampanyası Ayrıntıları Neler?

2022/03/14/1585131131940-ziraat.jpg

Emekli vatandaşlara özel bir şekilde geliştirilen ihtiyaç kredisi kampanyası ile Ziraat Bankası, emeklinin artısı Kredi paketinde müşterilere en uygun kredi faiz oranlarını sunuyor. Özel bankalarda kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken şu anda en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.55 olacak şekilde uygulanmaktadır.

Ziraat Bank'tan Emekli Vatandaşlara Özel İhtiyaç kredisi: 2 Yıl Vadeli 60 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Nakit para desteğine ihtiyaç duyan emekli vatandaşlara destek kredisi paketini açıklayan Ziraat Bankası, emekli vatandaşların ihtiyaçlarını gidermeleri açısından 2 yıl vadeli olacak şekilde 60.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini an itibariyle ilan etti. Buna göre vatandaşlar, aylık %1.55 faiz oranı ile bu kredi kampanyasına katılabilir.

Kaynak: Ziraat Bankası

Keşfet