Ziraat Bankası’ndan merkezi konumda daire 110 bin lira

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından birisi olan Ziraat Bankası eşsiz fiyat indirimli daire satışlarına devam ediyor. Banka tarafından her gün yeni bir ilan satışa çıkıyor. Son olarak da merkezi konumdaki daire 110 bin lirayla açık arttırma usulünden satılıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası’ndan merkezi konumda daire 110 bin lira

Ziraat Bankası elinde bulunan daireleri açık arttırma usulüyle satmaya devam ediyor. Şu ana kadar onlarca farklı daireyi, kullanıcılarla buluşturan bankaya olan ilgiyse son derece büyük. En son paylaşılan gayrimenkul ilanıyla ilgili detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Ziraat Bankası’ndan Kaçmayacak Daire Fırsatı

Ziraat Bankası tarafından gayrimenkul ilanları arasına eklenen dairenin 1 odası bulunuyor. 1+0 olarak kayıtlara geçen dairenin ortalama metrekaresi ise 37.

Krediye uygun olmasıyla da avantaj sağlayan dairenin ısınma tipi ise merkezi olduğu bilgisi banka tarafından paylaşılmış.

Kullanım durumunda kiracının olduğu görülen dairenin tapu durumuysa kat mülkiyetli olarak ön plana çıkıyor. 1980 yılında inşa edilen daire 42 yaşında.

Apartmanın 2. Katında bulunan dairenin kullanım durumu ise ikinci el. Daireye yatırım amaçlı ilgilenen birçok kişi bulunuyor.

Ziraat Bankası daire ilanın açık arttırma başlangıç fiyatı 110 bin lira. Banka açık arttırmaya dahil olan yurttaşlardan 6.600 TL teminat bedeli talep etmekte. Açık arttırmada minimum artış ücreti ise 1.000 TL.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek isterseniz bu adrese ‘’ https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=29007&cid=30137998 ‘’ gidebilirsiniz.

Keşfet